Kontakt Bufet Viola

Kontakt

Obrázok kontaktu
Bufet Viola
Adresa:
Partizánska 1849,
Poprad
Prešovský kraj
05801
Slovensko
E-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobilné číslo:
0911 407 998

Zobraziť kontaktný formulár

Odoslať e-mail. Všetky polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Doplnkové informácie

Doplnkové informácie:

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte. Naše služby, našou prioritou je najmä kvalita stravy a spokojnosť našich zákazníkov. Ponúkame kompletné stravovacie služby. V prípade záujmu o poskytnutie našich produktov alebo služieb nás neváhajte kontaktovať. Ak máte nejaké návrhy či pripomienky, ako by sme mohli robiť veci lepšie. Napíšte nám vaše pripomienky alebo návrhy na vylepšenie, máte možnosť vyjadriť svoj názor. Poslať nám Vaše pripomienky, návrhy, postrehy. Budeme radi, ak Vaše pripomienky zlepšia naše služby.

Stravovacie služby

Stravovacie služby Poprad. Vážime si našich stravníkov, záleží nám na ich dôvere a spokojnosti. Poskytujeme komplexné stravovacie služby pre našich zákazníkov. Poskytujeme komplexné služby v oblasti gastro a stravovania. Varíme pre firmy a ich zamestnancov denné menu. Stravovanie do firiem stravu vozíme v rámci Popradu a širokého okolia. Rozvoz obedov do firiem sme dodávateľom závodného stravovania do firiem. Stravovanie pre firmy aj jednotlivcov. Ponúkame stravovacie služby pre firmy aj jednotlivcov možnosť stravovania v našom bufete. Stravovacie služby Poprad prezrite si informácie a denné menu bufetu Viola, ktorá poskytuje stravovacie služby v meste Poprad. Pozrite si aktuálny jedálny lístok. Každý deň pre Vás pripravujeme denné menu dobré jedlá na obed.

Cateringové služby

Catering cateringové služby. Poskytujeme kvalitné služby v oblasti cateringu a osláv. Prípravu občerstvenia aj kompletného menu na firemné akcie i rodinné oslavy. Poskytujeme profesionálne a komplexné služby v oblasti organizácie rodinných osláv. Večierkov a akcií akéhokoľvek druhu. Organizovanie rodinných osláv, firemných akcií, catering na oslavu. Gastro služby gastronomické služby komplexný catering, party servis, závodné stravovanie. Catering organizujeme rodinné oslavy, firemné akcie. Poskytujeme komplexný servis v oblasti cateringových služieb catering . Pripravíme vám vašu vysnívanú rodinnú oslavu alebo akúkoľvek inú oslavu a akciu. Ponúkame priestory na oslavu a jedlo na oslavu.

Poprad dobré jedlá kvalitné služby v gastronómii chutný obed. Stravovacie služby Poprad Bufet Viola, čo na obed cez týždeň. Poprad jedlo, poskytovanie rýchleho a kvalitného servisu. Kvalitný servis pre našich zákazníkov je jednou z našich priorít. Bufet Viola Vám ponúka dobré chutné menu Poprad. Obedové menu dobré chutné menu Poprad. Dobré jedlo dobré jedlá na obed menu Poprad. Miesto, kde sa najesť v Poprade. Navštívte nás a vychutnajte si dobré jedlá na obed dobré obedy. Dobré jedlo Poprad, vychutnajte si celý týždeň dobré jedlo. Dobrý obed menu, čo na obed cez týždeň dobré obedy u nás. Dobrý obed chutný obed.

Bufet Poprad

Bufet Viola Partizánska 1849, 058 01 Poprad Priemyselný obvod – západ

Priemyselný areál Poprad západ vedľa Autoservisu WAGON TRADING Peugeot v Poprade na západe.

Bufet otváracie hodiny

Po - Pi - 07:30 hod. - 14:30 hod.
So - Ne - zatvorené

Denné menu

Dobré jedlo Poprad

Bufet Viola Poprad

Bufet Viola

Partizánska 1849,
058 01 Poprad
Priemyselný obvod - západ
Telefón: 0911 407 998
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.