Jedálny lístok denné menu

Denné menu Poprad

Obedové menu

Obedové menu Poprad chutné jedlo, denné menu. Týždenné menu chutný obed, dobré obedy, obedové jedlá. Dobré jedlá na obed môžete si vychutnať dobré jedlo z nášho jedálneho lístka. Denne pre Vás pripravujeme chutné denné menu Poprad. Týždenné menu chutný obed, dobré jedlá, obedové jedlá.

Denné menu Poprad

Denné menu Poprad dobré chutné menu, obedy Poprad západ. Týždenné menu vyberte si z našej ponuky jedál. Na výber máte hlavné jedlo a polievku. Dobré chutné jedlá na obed dobré obedové jedlá Poprad. Dobré obedy cez týždeň v pracovných dňoch.

Dobré obedy podávame v čase 10:30 - 14:30 hod.

 

Obedové menu Poprad.

 

Dobré jedlá

Dobré jedlo na obed vyberte si naša ponuka výborné obedy. Dobré jedlo na obed si určite vyberiete. Aktuálne obedové menu vždy poruke na web stránke. Dobré jedlá na obed výborné jedlá obedy na týždeň.

  • 2 x polievka
  • 5 x hlavné jedlo

Máte chuť na tradičné slovenské jedlá. Obedové menu pozostáva z jedál, ktoré sú z kvalitných čerstvých surovín. Vyberte si z ponuky jedál. 

Tip na dobrý obed jedálny lístok na týždeň.

 
 

Čo na obed

Tip na obed, čo na obed dnes. Vyberte si zo širokej ponuky jedál. Chutný obed z nášho jedálneho lístka. TIP na dobrý obed naše menu Poprad.

  • Hlavné jedlo z mäsa
  • Bezmäsitý obed
  • Sladký obed
  • Hlavné jedlo a polievka

Pozývame Vás vychutnať si chutné obedové menu od pondelka do piatku. Čo na dobrý obed pozrite si jedálny lístok na týždeň. Obedy menu výborné jedlá obedové menu.

Obedové menu Poprad

Jedlo, ktoré ponúkame nápoje, ktoré ponúkame. Dobré jedlá dobré chutné obedy nápoje dobré chutné denné menu Poprad. Vyberte si chutné jedlo dobrý obed a príďte sa dobre najesť. Pozrite si ponuku jedál a nápojov našu ponuku jedál a nápojov. Radi Vás privítame zaparkovať môžete na parkovisku pri bufete.

Denné menu

Jedálny lístok na týždeň

Týždenné obedové menu čo na obed cez týždeň. Lacné obedy týždenné menu, ktoré ponúkame na celý týždeň. Jedálny lístok denné menu dnes. Päť hlavných jedál polievka podľa dennej ponuky jedálny lístok na celý týždeň. Dobré jedlá týždenné menu chutné obedové menu. Týždenný lístok, čo na obed od pondelka do piatku. Denne varené dobré jedlá chutný obed máte výber.

Denné menu Poprad

Jedálny lístok

Obedy Poprad

Jedálny lístok na celý týždeň. V cene je polievka a hlavné jedlo podľa výberu.

Jedálny lístok denné menu -

Poprad menu

Jedálny lístok na týždeň. Objednávky na čísle: 0903 056 677

Obed na Pondelok

> Polievka - 1

> Polievka - 2

> Obed- 1

6,00 €

> Obed- 2

6,00 €

> Obed- 3

6,00 €

> Obed- 4

6,00 €

Obed na Utorok

> Polievka - 1

> Polievka - 2

> Obed- 1

6,00 €

> Obed- 2

6,00 €

> Obed- 3

6,00 €

> Obed- 4

6,00 €

Obed na Stredu

> Polievka - 1

> Polievka - 2

X

> Obed- 1

6,00 €

> Obed- 2

6,00 €

> Obed- 3

6,00 €

> Obed- 4

6,00 €

Obed na Štvrtok

> Polievka - 1

> Polievka - 2

> Obed- 1

6,00 €

> Obed- 2

6,00 €

> Obed- 3

6,00 €

> Obed- 4

6,00 €

Obed na Piatok

> Polievka - 1

> Polievka - 2

> Obed- 1

6,00 €

> Obed- 2

6,00 €

> Obed- 3

6,00 €

> Obed- 4

6,00 €

Špeciálne menu na týždeň

Špeciálmenu- 1

6,20 €

Špeciálmenu- 2

6,20 €

Špeciálmenu- 3

6,20 €

ŠPECIÁLNE MENU NA TÝŽDEŇ – môžete si vybrať zo špeciálneho menu celý týždeň

Dobrý obed

Čo na obed

Dobrý obed v Poprade vyberte si chutný obed. Poprad menu jedálny lístok obedy jedálny lístok na týždeň. Obedovať môžete podľa výberu hlavné jedlo a polievka podľa výberu. V ponuke máme aj "Špeciál". Jedlá s vyššou gramážou. Špeciálne jedlá, nie bežné, špeciality našej kuchyne. Vyberte si čo na obed a vychutnajte si dobrý obed.

Alergény

Zoznam alergénov

1. Obilniny obsahujúce lepok. 2. Kôrovce. 3. Vajcia. 4. Ryby. 5. Arašidy. 6. Sója. 7. Mlieko. 8. Orechy. 9. Zeler. 10. Horčica. 11. Sezam. 12. Oxid siričitý. 13. Vlčí bôb. 14. Mäkkýše.

Obed Poprad

Kde obedovať kam na menu? Objednávka jedla. Denné menu Poprad.

Kam na menu

Kam na menu? Kde sa najesť v Poprade? Príďte na dobré chutné menu k nám. Dobré chutné jedlo, môžete objednať telefonicky. Objednajte si svoje obľúbené jedlo z denného menu. Vyberte si dobrý chutný obed a môžete si objednať jedlo. Dobré chutné menu, dobré jedlo si príďte vychutnať do nášho bufetu.
Kam na menu? Kde sa najesť v Poprade? Bufet Viola Partizánska 1849, 058 01 Poprad.
 

Kde obedovať

Kde obedovať kam na menu? Navštívte náš bufet v Poprade a vychutnajte si dobrý obed, dobré chutné menu. Dobrý obed a špeciality našej kuchyne, ktoré sme pre Vás pripravili.
Objednávka jedla mobilné číslo   0903 056 677
Objednávka jedla každý pracovný deň    do 9:30 hod.
Obedové menu podávame v čase 10:30 - 14:30 hod.

Bufet nezabezpečuje dovoz denného menu a rozvoz jedla. V prípade Vášho záujmu o donášku, možnosti donáška jedla Poprad. Donášková služba, aké máte možnosti, si prečítajte informácie nižšie. Donášková služba Poprad. Donáška jedla Poprad, možnosti, ktoré ponúkame.

Donáška jedla Poprad

Denné menu varí a zabezpečuje pre bufet Viola Turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica. Zabezpečuje aj donášku jedla do Popradu. Donáška jedla Poprad denné menu aj do Popradu. www.ubytovnaviola.sk

Dovoz jedla

Dovoz jedla až k Vám domov. Rozvoz jedla Poprad a okolie. V prípade Vášho záujmu o dovoz denného menu v rámci Popradu volajte a jedlo si objednajte aj s dovozom priamo v ubytovni Viola. Objednávka jedla s donáškou Turistická ubytovňa Viola na telefónnych číslach:

Vyberte si chutný obed a objednajte si svoje obľúbené jedlo aj s donáškou jedla až domov. Donášková služba Poprad donáška jedál denného menu až k Vám domov.

Donáška jedla

Donáška jedla Poprad Turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica

Donáška jedla Poprad Turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica.

Bufet Viola nezabezpečuje dovoz a rozvoz denného menu. Ak máte záujem o dovoz denného menu kontaktujte a objednajte si priamo v ubytovni Viola.

images/foto/menu/lacny-obed-01.jpg

Lacné obedy Poprad obedové menu Poprad dobrý obed obedné menu.

images/foto/menu/lacny-obed-02.jpg

Lacné obedy Poprad obedové menu Poprad dobrý obed obedné menu.

images/foto/menu/lacny-obed-03.jpg

Lacné obedy Poprad obedové menu Poprad dobrý obed obedné menu.

images/foto/menu/lacny-obed-04.jpg

Lacné obedy Poprad obedové menu Poprad dobrý obed obedné menu.

images/foto/menu/lacny-obed-05.jpg

Lacné obedy Poprad obedové menu Poprad dobrý obed obedné menu.

Príďte sa k nám dobre najesť, ponúkame naše výborné jedlá, rýchly obed Poprad. Dobré obedy, výborné jedlá z mäsa, jedlo bez mäsa v našej ponuke jedál, obedy v Poprade, bezmäsitý obed. Rýchly obed Poprad. Obedy s mäsom, jedlo bez mäsa, bezmäsité jedlá, bezmäsité obedy aj sladké obedy. Hotové jedlá, slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Najlepšie bežné slovenské jedlá, tradičné slovenské jedlá, bezmäsité obedy, jedlá na obed v Poprade. Najobľúbenejšie slovenské jedlá, Poprad. Obedy v Poprade, každý deň vynikajúce jedlo práve pre Vás. Mäsové jedlá, skvelé bezmäsité jedlá na obed sladké obedy, skvelé jedlá z mäsa, mäsové jedlá, k chutnému obedu. Jedlá na raňajky, desiatu a dobrý obed v Poprade obed z mäsa, bezmäsitý obed.

Poprad dobré jedlá kvalitné služby v gastronómii chutný obed. Stravovacie služby Poprad Bufet Viola, čo na obed cez týždeň. Poprad jedlo, poskytovanie rýchleho a kvalitného servisu. Kvalitný servis pre našich zákazníkov je jednou z našich priorít. Bufet Viola Vám ponúka dobré chutné menu Poprad. Obedové menu dobré chutné menu Poprad. Dobré jedlo dobré jedlá na obed menu Poprad. Miesto, kde sa najesť v Poprade. Navštívte nás a vychutnajte si dobré jedlá na obed dobré obedy. Dobré jedlo Poprad, vychutnajte si celý týždeň dobré jedlo. Dobrý obed menu, čo na obed cez týždeň dobré obedy u nás. Dobrý obed chutný obed.

Bufet Poprad

Bufet Viola Partizánska 1849, 058 01 Poprad Priemyselný obvod – západ

Priemyselný areál Poprad západ vedľa Autoservisu WAGON TRADING Peugeot v Poprade na západe.

Bufet otváracie hodiny

Po - Pi - 07:30 hod. - 14:30 hod.
So - Ne - zatvorené

Denné menu

Dobré jedlo Poprad

Bufet Viola Poprad

Bufet Viola

Partizánska 1849,
058 01 Poprad
Priemyselný obvod - západ
Telefón: 0903 056 677
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.