Cateringové služby

Catering poskytujeme cateringové služby.

Catering

Dobrý catering zabezpečí aby Vaša oslava bola výnimočná a zapamätateľná. Dobré jedlo catering s čerstvých surovín. Vyrobené z kvalitných a čerstvých surovín podľa domácich receptov, s obsluhou alebo bez obsluhy. Catering na oslavy cateringové menu. Občerstvenie na Vašu oslavu jedlo na Vašu oslavu hlavné jedlá na Vašu oslavu. Dobré jedlo catering jedlo na párty..

Cateringové služby

Catering Poprad cateringové služby. Poskytujeme cateringové služby. Cateringové služby sa dajú využiť na rôzne spoločenské udalosti. Poskytujeme komplexné cateringové služby. Cateringové služby je potrebné objednať. Dobrý catering zabezpečí aby Vaša oslava bola výnimočná a zapamätateľná. Cateringové služby jedlo vyrobené z kvalitných a čerstvých surovín podľa domácich receptov, s obsluhou alebo bez obsluhy. Cateringové služby pre zaslanie cenovej ponuky nás prosím kontaktujte.

Catering Poprad

Cateringové služby

Catering dobré chutné

Cateringové služby, studené a ovocné misy, teplé pulty. Misy podľa príležitostí a akcie. Počnúc zásobovaním nápojmi, kávou, pochutinami. Catering pre všetky druhy príležitostí a eventov. Catering Poprad dobrý catering.

  • Catering na akciu
  • Catering na oslavu
  • Catering do kancelárie
  • Catering domov

Catering

Chystáte akciu, na ktorú potrebujete zabezpečiť kvalitné a chutné pohostenie. Catering zabezpečí aby Vaša oslava bola výnimočná a zapamätateľná. Catering vyrobený z kvalitných a čerstvých surovín.

Chuťovky 

Chuťovky na oslavy jedlo na oslavy občerstvenie na oslavy menu na oslavy. Zabezpečíme chutné jedlo na Vaše oslavy. Jednohubky chuťovky aj hlavné jedlá.

Občerstvenie 

Občerstvenie na oslavu občerstvenie na narodeniny alebo párty. Rýchle občerstvenie na oslavy. Dobré jedlo a pitie je základom každej oslavy. Cateringové služby občerstvenie na oslavy.

Jedlo 

Jedlo na oslavu dobré jedlo je základom každej oslavy. Rodinná oslava, narodeniny, okrúhle jubileum. Čo potrebujete na Vašu oslavu dobré jedlo, aby Vaša oslava bola výnimočná.

Hlavné jedlá 

Hlavné jedlá na oslavu. Kvalitné, hlavne chutné, jedlo na rôzne oslavy. Jedlo na svadbu, oslavu alebo akúkoľvek udalosť. Polievka, hlavné jedlo na rôzne oslavy. Radi Vám navaríme hlavné jedlo na vašu rodinnú oslavu či posedenie. Cateringové služby hlavné jedlá na oslavu.

Catering na oslavy

Máme dlhoročné skúsenosti s oslavami a cateringom. Ponúkame miesta na oslavy aj s pohostením na oslavy. Catering na oslavy a párty.

Akcie a oslavy rodinné oslavy firemné akcie. Kde spraviť oslavu? Či je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava. Zabezpečíme Vašu oslavu. Jedlo na oslavu pohostenie na oslavu. Aj výzdobu na oslavu. Pekné prestieranie stola na oslavu. Pohostenie na oslavu jednohubky, chuťovky jedlo na Vašu párty. Ak plánujete rodinnú oslavu, firemnú akciu. Alebo inú oslavu alebo akciu neváhajte. Ponúkame miesto na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu. Občerstvenie na Vašu párty pohostenie na rodinnú oslavu.

 

Catering poskytujeme cateringové služby na akcie a oslavy. Cateringové služby sa dajú využiť na rôzne firemné akcie a rodinné oslavy. Hľadáte cateringové služby? Catering poskytujeme na objednávku.

Záleží len od Vás pre koľkých ľudí potrebujete zabezpečiť oslavu a akciu. V prípade Vášho záujmu alebo získania bližších informácií nás kontaktujte telefonicky, alebo mailom.

Informácie a objednávka cateringových služieb:  Rastislav Peták - Mobil: +421-903-532-556 

Poprad dobré jedlá kvalitné služby v gastronómii chutný obed. Stravovacie služby Poprad Bufet Viola, čo na obed cez týždeň. Poprad jedlo, poskytovanie rýchleho a kvalitného servisu. Kvalitný servis pre našich zákazníkov je jednou z našich priorít. Bufet Viola Vám ponúka dobré chutné menu Poprad. Obedové menu dobré chutné menu Poprad. Dobré jedlo dobré jedlá na obed menu Poprad. Miesto, kde sa najesť v Poprade. Navštívte nás a vychutnajte si dobré jedlá na obed dobré obedy. Dobré jedlo Poprad, vychutnajte si celý týždeň dobré jedlo. Dobrý obed menu, čo na obed cez týždeň dobré obedy u nás. Dobrý obed chutný obed.

Bufet Poprad

Bufet Viola Partizánska 1849, 058 01 Poprad Priemyselný obvod – západ

Priemyselný areál Poprad západ vedľa Autoservisu WAGON TRADING Peugeot v Poprade na západe.

Bufet otváracie hodiny

Po - Pi - 07:30 hod. - 14:30 hod.
So - Ne - zatvorené

Denné menu

Dobré jedlo Poprad

Bufet Viola Poprad

Bufet Viola

Partizánska 1849,
058 01 Poprad
Priemyselný obvod - západ
Telefón: 0903 056 677
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.